Peri Hotel Hakkında

Peri Hotel

İzmir’in taş evleri, yel değirmenleri, eşsiz koy ve isteyene sessiz sakin kumsalları, isteyene de sabah saatlerine kadar hareketli beach clupleri ile meşhur şehri Alaçatı’da tatil yapmak isteyen konuklarımızı taş otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gün sonunda tatlı yorgunluğunuzu, renklerin enerjisiyle bütünleştirdiğimiz butik otelimizde evinizde ki huzur ve konforu hissederek atabilirsiniz.

Bölgenin tarihi dokusuna uygun şekilde taşlardan inşa edilmiş olan otelimiz, Alaçatı merkeze 5 dk yürüme mesafesinde olmasına rağmen gayet sessiz ve sakin bir bölgede yer almaktadır. Hepsi balkonlu ve modern döşenmiş, 2 veya 3 kişilik olmak üzere toplam 8 odamız ve odalarımızda sabahları kalkmak istemeyeceğiniz rahat yataklar bulunmaktadır. Klorsuz sistemle dezenfekte edilen açık yüzme havuzumuz hepimiz ancak özellikle küçüklerimiz için sağlıklıdır. Rahatınız için düzenlenmiş ön ve arka bahçelere sahip olan otelimiz, misafirlerimize zengin serpme köy kahvaltısı ve çay saati ile birlikte lezzetli ev yapımı ürünler ve çeşitli konforlu imkanlarla oda-kahvaltı hizmeti sunmaktadır.

2018 yılında inşa edilmiş tesisimizde, 4 ayrı renk (mavi, yeşil, kırmızı ve turuncu) konseptine göre tasarlanmış 3 farklı olmak (double or twin, triple ve superior) üzere toplam 8 odamız bulunmaktadır:

Oda 1 → Turuncu Triple oda. 20 m2 odamızda bir çift kişilik ve bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız ön bahçe manzaralıdır.

Oda 2 → Yeşil Double oda. 17 m2 odamızda bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız arka bahçe ve havuz manzaralıdır.

Oda 3 → Kırmızı Twin or Double oda. 17 m2 odamızda birleştirilebilir iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız arka bahçe ve havuz manzaralıdır.

Oda 4 → Mavi Triple oda. 20 m2 odamızda bir çift kişilik ve bir tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız ön bahçe manzaralıdır.

Oda 5 → Kırmızı Superior oda. 20 m2 odamızda bir çift kişilik geniş yatak ve rahatınız için veya yatma amaçlı kullanılabilecek 180 cm’lik koltuk bulunmaktadır. Odamız ön bahçe manzaralıdır.

Oda 6 → Mavi Double oda. 17 m2 odamızda bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız arka bahçe ve havuz manzaralıdır.

Oda 7 → Yeşil Twin or Double oda. 17 m2 odamızda birleştirilebilir iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız arka bahçe ve havuz manzaralıdır.

Oda 8 → Turuncu Superior oda. 20 m2 odamızda bir çift kişilik geniş yatak ve rahatınız için veya yatma amaçlı kullanılabilecek 180 cm’lik koltuk bulunmaktadır. Odamız ön bahçe manzaralıdır.

Tüm odalarımıza bebek yatağı veya ek yatak ekleme imkanımız vardır.

Tüm odalarımız banyolu ve balkonludur. Ayrıca klima, tavan vantilatörü, TV, mini bar, çay/kahve için su ısıtıcı ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.